Jsme výrobce a dodavatel potištěných lepicích pásek, obalových materiálů, materiálů pro stavebnictví, průmysl a elektrotechniku.

A jak to celé začalo?

Naše firma pod obchodním názvem NAPRO vznikla v roce 1993 v Kladně. Od svého vzniku zásobujeme velkoobchody elektroizolačním a elektrotechnickým materiálem. Hlavním produktem jsou elektroizolační pásky, nejdříve textilní a později PVC Electra, samovulkanizační PIB pásky, tepelně smrštitelné kabelové spojky, koncovky a další elektrotechnické izolační materiály. Důležitou skupinou výrobků je značení v elektrotechnice, zejména kabelové štítky, návlačky, stahovací pásky, výstražné etikety, výkopové fólie a ohraničovací pásky.

Sortiment elektrotechnických materiálů byl doplněn obalovými materiály, fóliemi a lepicími páskami pro průmysl a stavebnictví.

Od roku 2016 vyrábíme potištěné lepicí pásky v barvách a kvalitě podle přání zákazníků. Lepicí pásky BOPP a PVC mohou být potištěny až 5 barvami s lepidlem akrylát, hotmelt nebo solvent. Mohou být s vrchním nebo spodním tiskem v různých šířkách, návinech a tloušťkách. Široký sortiment je také doplněn ekologickými papírovými páskami s potiskem.

Zboží rozvážíme převážně vlastní dopravou po celé České republice a na Slovensku.

Během 30 let působení na českém a slovenském trhu poskytujeme zákazníkům odborné a kvalitní služby.

Seznamte se s námi

Karel Voitl

Majitel

karel.voitl@napro.cz

Jan Voitl

Provozní ředitel

jan.voitl@napro.cz

Zuzana Otrubová

Obchodní oddělení

zuzana.otrubova@napro.cz

Helena Kopřivová

Finanční oddělení

helena.koprivova@napro.cz